Pripravili sme pre vás súhrn najčastejšie kladených otázok o Sloneekovi. Ak by ste medzi nimi nenašli odpoveď, prípadne by ste niektorú potrebovali rozobrať viac do hĺbky, obráťte sa na nás. Radi vám podrobnejšie objasníme formálne záležitosti i všetky funkcionality aplikácie.

Odpovede na všetky otázky má náš Jožko, ktorého len tak s niečím nenachytáte. Skúsiť to ale vždy môžete! :)

Všeobecné otázky ohľadom Sloneek aplikácie

Q: Ako dostanem užívateľov do aplikácie?

Máte 4 možnosti:

1. Pre zbehlých geekov: Priamo v aplikácii si vygenerujete odkaz, cez ktorý sa vaši kolegovia sami pripoja k firme.

2. Pre tých, ktorí si to radšej poctivo vyklikajú: Založíte konto každého užívateľa po jednom. Ak by ste potrebovali pomoc, radi vám ukážeme, ako na to.

3. Pre firmy prešpikované IT-čkom: Užívateľov môžete priamo synchronizovať s firemnými účtami Google Workspace či Microsoft 365.

4. Starý dobrý vintage: Pošleme vám tabuľku na vyplnenie a všetkých užívateľov vám následne naimportujeme.

Q: Ako funguje spoplatnenie za Sloneek?

V rámci svojho balíka platíte za každého aktívneho užívateľa. Počet užívateľov, ako aj zloženie balíka, môžete kedykoľvek zmeniť. Za neaktívnych – hoci založených – užívateľov neplatíte.

Q: Môžem platiť na faktúru?

Áno, možnosť individuálnej fakturácie však poskytujeme len zákazníkom s viac ako 200 užívateľmi.

Q: Čo bude našu firmu stáť rozbehnutie Sloneeka?

Vôbec nič. Chceme, aby zavedenie Sloneeka do firmy bolo čo najjednoduchšie a bez vstupných poplatkov či iných vedľajších výdavkov.

Q: Sloneeka by sme potrebovali implementovať čo najskôr. Ako rýchlo ho vieme v našej firme rozbehnúť?

Ak má vaša firma do 100 zamestnancov, Sloneeka máte pripraveného na používanie do dvoch dní. Stopky môžete spustiť v okamihu, keď budete mať pohromade tabuľku užívateľov a zostatky ich absencií. Zavedenie skúšobnej verzie s obmedzeným počtom užívateľov zvládnete za niekoľko minút.

Q: Ako je na tom Sloneek s ochranou osobných údajov a GDPR?

Ak by ste sa obávali práve tejto chúlostivej problematiky, musíme vás upokojiť. Sloneek funguje plne v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane osobných údajov. Užívatelia aplikácie, teda vaši zamestnanci, môžu nahliadať do všetkých dát, ktoré sú o nich ukladané, môžu ich zmeniť alebo požiadať o ich zmenu, vymazanie či zabudnutie.

Všetky dáta sú navyše zabezpečené vo vysokom štandarde. Viac informácií nájdete na: https://sloneek.com/support.

Q: Je aplikácia dostupná v angličtine? Prípadne aj v iných jazykoch?

You bet! Sloneek spíkuje po anglicky a už čoskoro bude vedieť šprechovať po nemecky a parlovať po francúzsky.

Q: Je nutné používať aj modul Absencie?

Čisto technicky? Nie je. Ak však chcete mať funkčné reporty pracovného času – čo zrejme chcete – bez modulu Absencie to nepôjde. Aby vám Sloneek dodal presné dáta, potrebuje vedieť, kedy užívateľ pracuje a kedy nie je v práci. Na druhej strane, ak budete potrebovať len moduly, ktoré nesúvisia s pracovným časom (Dokumenty, Pomôcky, Kompetenčný model a pod.), modul Absencie nepotrebujete.

Q: Viem si stiahnuť Sloneek do mobilu?

Na mobilnej aplikácii usilovne pracujeme. Online bude čochvíľa!

Ak vám nejaká otázka ešte stále vŕta v hlave, máme pre vás až 3 možnosti, ako sa spojiť. Neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár v hlavnom menu, napísať mail na: sales@sloneek.com, či zavolať na +421 911 489 407.

Jozef Pokrivčák
Sales manager
Spojme sa na Linkedine! 🤗