Pripravili sme pre vás súhrn najčastejšie kladených otázok o Sloneekovi. Ak by ste medzi nimi nenašli odpoveď, prípadne by ste niektorú potrebovali rozobrať viac do hĺbky, obráťte sa na nás. Radi vám podrobnejšie objasníme formálne záležitosti i všetky funkcionality aplikácie.

Odpovede na všetky otázky má náš Jožko, ktorého len tak s niečím nenachytáte. Skúsiť to ale vždy môžete! :)

Otázky ku jednotlivým Sloneek funkcionalitám

Q: Zvládne Sloneek evidenciu takých udalostí ako je home-office, pracovné cesty alebo OČR?

Bez jediného zaváhania. Naše riešenie je komplexné, preto je pripravené na všetky možné scenáre súvisiace s chodom firmy. To zahŕňa akýkoľvek typ neprítomnosti zamestnanca na pracovisku, prácu na konkrétnych činnostiach, príchody, prerušenie práce, odchody... a vlastne čokoľvek, na čo si spomeniete.

Q: Ako sa naše HR oddelenie dostane k dátovým výstupom pre ich ďalšie spracovanie?

Sloneek ukladá všetky výstupy do reportov. Svoje dáta vidí každý jeden užívateľ, manažér má prístup k dátam svojich podriadených a administrátor vidí kompletne všetky údaje.

Q: Dostáva nadriadený notifikácie o aktivite užívateľov?

Sloneek má zadefinované veľmi jednoduché a logické pravidlá. Na ich základe sú všetci užívatelia informovaní o tom, čo sa v aplikácii deje. Rovnako teda aj manažéri, ktorí tak dostávajú prehľadné informácie o všetkých udalostiach, ktoré sa týkajú ich podriadených.

Q: Môžeme Sloneek používať aj na kompletný manažment tímov?

Aplikácia umožňuje manažment tímov, vrátane zobrazovania, exportu a tlače org-chartu.

Q: Ponúka Sloneek aj SMS-dochádzku?

Nie, no keďže Sloneek je online riešenie, je tu iná možnosť, ako zadávať dochádzku pohodlne cez mobil. Užívateľ na to potrebuje len pripojenie k internetu v okamihu zadávania záznamu a, samozrejme, nainštalovaný webový prehliadač.

Q: Je možné spravovať celú agendu Sloneeka cez mobil?

Pre mobily sme pripravili zjednodušené rozhranie, v ktorom môže užívateľ ovládať tie najpodstatnejšie udalosti. Ide napríklad o zadávanie dochádzky, dovolenky alebo náhľad na priradené úlohy. V každom prípade si môžete v mobile zvoliť plnohodnotné webové zobrazenie.

Takto budete môcť robiť všetko rovnako ako na počítači, na malom displeji to však nemusí byť bohvieako pohodlné. V pripravovanej mobilnej aplikácii bude postupne pribúdať stále viac akcií.

Q: Je Sloneek napojený na účtovnícky systém?

Účtovníckych softvérov sú desiatky, preto chystáme integráciu s tými najrozšírenejšími. Prioritou sú pre nás skôr konfigurovateľné exporty, ktoré si používateľ jednoducho do systému na účtovanie naimportuje.

Q: Má Sloneek integrácie Google alebo Microsoft?

Áno, Sloneek si s oboma platformami tyká, takže synchronizácia užívateľov, ako aj ich kalendárov absencií mu nerobí žiaden problém.

Odpovede na všeobecné otázky ohľadom aplikácie nájdete TU.

Ak vám nejaká otázka ešte stále vŕta v hlave, máme pre vás až 3 možnosti, ako sa spojiť. Neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár v hlavnom menu, napísať mail na: sales@sloneek.com, či zavolať na +421 911 489 407.

Jozef Pokrivčák
Sales manager
Spojme sa na Linkedine! 🤗